בינלאומי

English

חברת NW Cryobank שמחים לספק תרומת זרע במקומות המתירים זאת ברחבי העולם. אנו מזמינים אותך ליצור חשבון וליצור עמנו קשר ב-international@nwcryobank.com לקבלת מידע נוסף וכן לסיוע בהזמנה ובמשלוח. נא שים לב כי איננו מבצעים משלוחים לכתובות פרטיות/מגורים (כלומר, להזרעה בבית) ברחבי העולם.

 

סינון תורמים

כחלק מתהליך הסינון לקביעת התאמתו של תורם הזרע, NW Cryobank אוספת היסטוריה רפואית משפחתית (שלושה דורות) ואישית מקיפה. NW Cryobank מבצעת בקרב התורמים בדיקות סקר לאיתור בעיות גנטיות, כגון סיסטיק פיברוזיס. תוצאות בדיקות הסקר של כל תורם זרע זמינות באתר האינטרנט שלנו. תורמי הזרע עוברים ראיון מקיף לבדיקת השלמות והדיוק של המידע המדווח. בנוסף לבדיקות הסקר ולבדיקות לביסוס ההתאמה הרפואית, NW Cryobank מציעה גם מידע לא-רפואי בנוגע לאנשים התורמים לה, כגון תמונות ילדות, רשמים של הצוות ופרופילים אישיים. סינון תורמי הזרע ב- NW Cryobank עומד בסטנדרטים שנקבעו על ידי מינהל המזון והתרופות האמריקאי, כמו גם על ידי האגודה האמריקאית לרפואת פוריות, ואף עולה עליהם.

 

טפסים

נא למלא את הטפסים הבאים ולשלוח אותם בדוא”ל ל-international@nwcryobank.com או בפקס ל-232-0145 (509) 1+. נא לשלוח דוא”ל ל-international@nwcryobank.com על מנת לבקש טופס כלשהו מהטפסים שלהלן.

 

הרשאה בינלאומית (IAS)

אם אתם מבצעים משלוח של מבחנות אל מחוץ לארה”ב, אנו זקוקים לטופס הרשאה בינלאומית (IAS) חתום על ידי רופא. ניתן להוריד את הטופס כאן.

 

מידע אישי (A2)

טופס A2 נדרש על מנת לרכוש דגימות. ניתן להוריד את הטופס כאן.

 

הסכמה לרכישה, אחסון ומשלוח (A3)

טופס A3 נדרש על מנת לרכוש דגימות, לשלוח אותן ולאחסן אותן. ניתן להוריד את הטופס כאן.